top of page
Головна

 Головним завданням роботи методичної комісії є постійне підвищення якості навчально-виховного процесу, зростання професійної компетенції кожного учня. А для цього нам необхідно організувати навчально-виховний процес на високому як методичному, так і теоретичному рівні.

   Знання фізики, хімії, біології, математики є фундаментом для професійної підготовки учнів в училищі. З метою мотивації учнів до навчання та свідомої зацікавленості в оволодінні предметами природничо-математичного циклу здійснюється зв’язок професійно-теоретичної підготовки з виробничим навчанням.

В училищі предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.

Найвищим проявом педагогічної успішності є посмішка на обличчях дітей. А девіз учителя – іди на урок з радістю, а виходь – з приємною втомою. Якщо ти вмієш буденний факт подати як відкриття, і добитися подиву і захоплення учнів, то вважай, що пів справи ти вже зробив. 

В.В. Сухомлинський вказував, що робота вчителя - це творчість, а не буденне заштовхування у дітей готових знань. Відтак, покликання педагога - у розвитку творчих можливостей, здібностей дитини, вихованні в неї потягу до нового, формуванні творчої особистості.

bottom of page